Hakkımızda

20 yıl önce İstanbul Florya’da Marmara Denizi’nin hemen karşısında kurulmuş olan Alarga Mangalbaşı 20 yıl sonra da aynı yerinde, yeni kalite anlayışı ve aynı içtenliği ile hizmet vermeye devam ediyor.

Alarga Mangalbaşı haftanın her günü saat 24 e kadar siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Alarga Mangalbaşı olarak sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Her güne et çeşitleri, mutfağımızda bulunan şefimizin ayrı meze spesiyalleri, birbirinden lezzetli meze çeşitlerimiz ve kaliteli alkollü ya da alkolsüz içki servisimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Bir restoran ortamında mangal yaparak hem de temiz hava solumanın kalitesi de Alarga Mangalbaşı ile sunmaktayız.

İstanbulun En İyi Et Mangalbaşı Resraurantı sakin huzurlu ve dinlendirici manzarası ile Müşterilene kaliteli hizmet ve her zaman taze özenle seçilmiş etleri ile sunduğu hizmetleri unutulmaz anılarına yer edecektir. Özellikle ilkbahar ve aynı zamanda da yaz mevsimlerinde terasımızda güzel bir yemek keyfi yaşayabilirsiniz. Et ve de mangal ürünlerinizi bu bölümümüzde pişirerek güzel sohbetler eşliğinde muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

Alarga Mangalbaşı olarak hem sunduğumuz hizmetler ile hem de profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere muhteşem bir mangal keyfi yaşatıyoruz.